COMPANY PROFILE

Overview

Sadece Hayatta Kalmak İsteyen Değil, "Başarı" İsteyen Markaların Ajansıyız

2001 Senesi Tom Hanks’in başrolde oynadığı CAST AWAY filmi SURVIVOR ismini seçmemizde bize ilham kaynağı oldu ve 2010 Senesinde Marka ve Alan Adı başvurularımızı yaparak bilişim sektörüne giriş yaptık.

SURVIVOR A.Ş. olarak uzmanlığımız bilgi ve bilişim teknolojileridir. Müşterilerimizin bilgi ve bilişim sistemleri konusunda yaşadıkları problemlere analitik, etkin ve hızlı çözümler sunmakla ünlüyüz. 2017 yılından beri hizmetlerimize dijital pazarlama çözümlerini de dahil ederek daha da büyüdük.

Bilişim ve dijital pazarlama alanında müşterilerimize hızlı yanıt ve en doğru çözümleri sunmak markamızın her zaman birinci önceliği oldu.

Bu nedenle 2019’da dijital pazarlama alanındaki uzmanlığımızı daha belirgin hale getirmek için SURVIVOR Dijital Medya Pazarlama Ajansı LTD.ŞTİ.’yi kurarak dijital medya çözümlerimizi bu grup şirketimiz altında vermeye başladık.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

SURVIVOR Dijital Medya Pazarlama Ajansı Ltd. Şti olarak müşterilerimize dijital pazarlama çözümleri konusunda sunduğumuz tüm hizmetlerde,  yürüttüğümüz tüm projelerde sektörü ve markayı en ince detayına kadar tanımaya çalışır, markanın dışındaki bir çözüm ortağı değil, firmanın bir departmanı gibi davranırız. Birinci önceliğimiz katma değerli hizmet sunmaktır. Markanın kazancını önemser, minimum maliyetlerle maximum kazançlar elde etmesini sağlarız.

Çünkü biliriz ki, dijital çağda müşteri sahip olduğu online araçlar sayesinde daha fazla bilgi sahibi, ne istediğini bilen, araştıran ve bulan teknolojik olarak donanımlı birer avcı gibidir. Bu nedenle de markalar için dijital dünyada rekabet bir hayli yoğun ve kıran kırana geçer.

Actions

Contact Name:

Phone Number: 0850 840 6452

Primary Address

Fulya Mah. Büyükdere Caddesi No:64 K:6 D:15 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul, istanbul, IST, Turkey 34360

Social Media

Key Facts
Services: SEO, Web Design, Digital Marketing, PPC, Social Media Marketing, Web Development, SEM, Ecommerce SEO, Enterprise SEO, Content Marketing, Advertising
Founded: 2017
Revenue: $100,000 - $200,000
Firm Size: 10 - 49
No of Clients: 50+
Client Name: Adres Patent Bilge Değerleme ARS Danışmanlık Bayrakcı Metal Sulfet UWdiet Avonni Lighting Semco Şantiye Donanımları Majido Pırlanta
Key People:

Survivor Dijital - Listing in August 2022

Reviews

Total Reviews (0)

Blogs


Videos


Photos


Portfolio


Jobs


Claim Your Profile

Claim your listing to access your account details and brand promotion tools.

Edit the information in your profile page, add blogs, events, jobs, photos, videos, and more.

Claim Your Profile